Google+ ANS Świdnica nieruchomości
This is an example of a HTML caption with a link.

Ogłoszenie numer: MS-0432

RodzajSprzedaż
NameMieszkanie
Cena419226.00zł
Cena za metr5350zł/m2
Numer ofertyMS-0432
Powierzchnia78.36m2
Ilość pokoi4
Piętro1
Położenieul. Kanonierska
MiejscowośćŚwidnica
OpisDo sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim w nowopowstającej inwestycji "PARK SIKORSKIEGO" umiejscowionej w Świdnicy przy ul. Kanonierskiej.

Nabywając mieszkanie z rynku pierwotnego jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych, a w przypadku inwestycji PARK SIKORSKIEGO z prowizji pośrednika. Dzięki temu 4% wartości nieruchomości pozostaje w Twojej kieszeni!

Apartamenty PARK SIKORSKIEGO to wyjątkowe połączenie wygody i luksusu, a z uwagi na swoją lokalizację jest to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury. Inwestycja obejmuje budowę apartamentów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestycja podzielona jest na 3 etapy, w każdym z nich przewidziano 1 obiekt 4-kondygnacyjny z windą posiadający 28 apartamentów (od 32 m2 do 78 m2), parking na poziomie 0 (pod budynkiem) oraz wydzielone miejsca parkingowe wokół budynku. Całość położona na terenie ogrodzonym.

Szczegółowe informacje na temat inwestycji jak i informacje o dostępnych / zarezerwowanych apartamentach znajdziesz na stronie poświęconej inwestycji:
WWW.PARKSIKORSKIEGO.PL