Google+ ANS Świdnica nieruchomości
This is an example of a HTML caption with a link.

Ogłoszenie numer: DS-0209

RodzajSprzedaż
NameDom
Cena399000.00zł
Cena za metr3562.5zł/m2
Numer ofertyDS-0209
Powierzchnia112.00m2
Powierzchnia działki317.00m2
Rodzaj domuSegment skrajny
Ilość pokoi5
Ilość pięter2
PołożenieOsiedle domów jedorodzinnych
MiejscowośćŚwidnica
OpisDo sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej (skrajny) umiejscowiony na Osiedlu domów jednorodzinnych. Dom skłda się z dwóch kondygnacji (parter + piętro) Budynek wykonany z takich materiałów jak YTONG i SILKA oraz styropian GRAFITOWY. Dach kryty płaską dachówką Brass, Okna Veka oraz Velux. Brama garażowa z ociepleniem oraz z napędem i dwoma pilotami.

Brak opłat za ścieki. Dzięki zastosowaniu ekologicznej i nowoczesnej biologicznej oczyszczalni. Dom posiada własny garaż na jeden samochód oraz przewidziane jest 1 miejsce postojowe przed domem od frontu.

Przewidywany stan w jakim domy będą oddawane nabywcom obejmuje: instalacje wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, ekologiczną i nowoczesną oczyszczalnię ścieków połączoną z kanalizacją burzową oraz instalację gazową wraz z kotłem marki BUDERUS (z zasobnikiem). Stolarkę zewnętrzną, ściany działowe z wygłuszeniem, poddasze z płyt GK i tynku gipsowego. Podłogi przygotowane pod panele, deski lub glazurę (wylewki). Kostka brukowa przy wjeździe (front), ogrodzenie - 3 ściany (za wyjątkiem frontu). Dojazd publiczną drogą asfaltową. Ogród zagospodarowany trawnikiem z wysiewu.

Lokalizacja - ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych, połączenie z obwodnicą miasta (szybki wyjazd w kierunku Wałbrzycha, Strzegomia i Wrocławia). W pobliżu nowy ciąg pieszo-rowerowy (tylko 900 m do centrum handlowego TESCO).

Nieruchomość z Rynku pierwotnego!
Cena segmentu wewnętrznego z działką o pow. 210 m2 to 379.000,- zł
Termin oddania w użytkowanie - wrzesień 2016r.